MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 8838192

nr 883 8192

Serveringsvagn

med värmeplatta, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 mars 2014
kl 19:41:45

Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.
Firma Svenskt Tenn